Gdzie linkować stronę? Właściwe prowadzenie polityki linkowania strony. Gdzie umieszczać linki do swojej strony?

Gdzie linkować stronę? Właściwe prowadzenie polityki linkowania strony. Gdzie umieszczać linki do swojej strony?

Bitwa o miejsca na pierwszej podstronie wyników wyszukiwania jest bardzo zacięta. Nie ma co się dziwić, ponieważ zdecydowana większość internautów ogranicza poszukiwanie informacji czy produktów wyłącznie do kilku pierwszych wyników. Firmy znajdujące się na odległych pozycjach mają marne szanse na poszerzenie bazy klientów. Z tego też względu coraz więcej osób jest zainteresowanych pozycjonowaniem.

Gdzie umieszczać linki do swojej strony?

Wiele osób, szczególnie spośród tych, dla których pozycjonowanie strony internetowej nie jest chlebem powszednim zadaje sobie pytanie o to, gdzie umieszczać linki do swojej strony. Należy w pierwszej kolejności rozróżnić linkowanie zewnętrzne i linkowanie wewnętrzne. Linki zewnętrzne to linki prowadzące z innych witryn. Natomiast linki wewnętrzne to połączenia pomiędzy konkretnymi podstronami w ramach tego samego serwisu.

Gdzie linkować stronę?

Gdzie linkować stronę? Stronę można linkować w różnych miejscach, warto jednak robić to wyłącznie w serwisach dobrej jakości. Zbyt szybki przyrost dużej ilości linków do witryny, zwłaszcza jeżeli będą one słabej jakości, może wzbudzić podejrzenia i skutkować nałożeniem filtra.